Урок-захід «Безпечний інтернет»

27 лютого учні 7-А класу, під керівництвом класного керівника Форліти С.Д. провели урок-захід «Безпечний інтернет».

Метою уроку було розширити й поглибити знання про безпечний Інтернет та соціальні мережі, сприяти обізнаності учнів про небезпеки, які існують в Інтернеті та соціальних мережах і про шляхи їх подолання, мотивувати поширювати цю інформацію у своєму середовищі, розвивати уважність, спостережливість, етичне спілкування в соціальних мережах.

Під час уроку були розглянуті позитивні та негативні сторони глобальної мережі та з якою метою учні використовують послуги Інтернету. Також під час уроку розглянули різні ситуації (за допомогою ігор, вправ вікторини), які можуть статися під час спілкування в Інтернеті, обговорили питання безпечної поведінки у Всесвітній мережі, потенційні загрози, випадки порушень прав дитини та механізми її захисту.

І зробили висновок: “Iнтернет, вiн не зближує. … Ми начебто разом, але кожен один. Iлюзiя спiлкування, iлюзiя дружби, iлюзiя життя” Я.Вишневський.

Тож поки маєте можливість не промінюйте реальне спілкування з близькими і друзями на віртуал. Колись цього може так не вистачати. І жодна мережа ніколи вам не компенсує цього спілкування.

Переглянуто 25 разів