Проєкт МГО “Інститут Суспільних Ініціатив”

Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 розпочинає роботу в межах проєкту «Повернення до формального та неформального викладання й навчання в громаді для учнів і підлітків у тому числі ВПО», що реалізує МГО “Інститут Суспільних Ініціатив” спільно з Tech StartUp School за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні з метою забезпечення комплексної підтримки учнів 5-9 класів у навчанні, надолуження прогалин, викликаних війною та пандемією Covid-19, задля покращення їхньої академічної успішності, соціально-емоційного добробуту та передбачає організацію індивідуальних та групових занять для школярів.

Учителі нашого закладу пройшли тренінгові навчання щодо програми організації освітнього середовища в цьому проєкті та розпочинають формування груп. Тому повідомляємо Вас, що з 7 серпня 2023 по лютий 2024 року будуть проводитись безкоштовні групові та індивідуальні заняття для учнів 6-9 класів із української мови, англійської та математики, метою яких є подолати прогалини в навчанні з цих предметів.

Умовою зарахування дитини до навчальних груп є згода батьків. Пропонуємо вам заповнити -> Google Форму для визначення зайнятості Вашої дитини.

ТЕРМІН РЕЄСТРАЦІЇ до 5 серпня 2023 року.
Готові до плідної співпраці та надання якісних освітніх послуг.

 

Переглянуто 384 разів