Мовний калейдоскоп

“Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова…» – писав Панас Мирний. І це справді так. Українська мова є найціннішим скарбом нашої нації. Вона може втішити серце, загоїти душевні рани, недарма її називають солов’їною.

9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. У цей день учні та вчителі Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ст.3 долучилися до написання радіодиктанту національної єдності.

На уроках української мови учні з допомогою вчителів – словесників поглибили свої знання про витоки писемності та розвиток нашої мови. Особлива атмосфера панувала в 5- Є класі. Класна кімната сяяла не тільки дитячими усмішками, а й вишиванками, яскравими висловами про мову.

Вчитель української мови та літератури Барандій К.С. провела пізнавальний урок «Мовний калейдоскоп», на якому учні мали змогу поринути у багатий світ краси рідної мови. Діти декламували поезії про мову, повідомляли цікаві факти, складали акровірші. Цікавим етапом уроку були конкурси: «Мовне асорті”, “Редактор”, “Словникар” та “Продовжи прислів’я”.

Відзначення Дня української писемності та мови об’єднує дітей, вчителів  і показує великий прояв любові до рідної мови та своєї Батьківщини.

Переглянуто 23 разів