Літературний бранч

Понеділок, 15 січня, розпочався для бібліотекарів Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 з літературного бранчу ” Слово бореться. Письменники та поети в часі війни” у м.Львові. Вдячні за запрошення, адже поринули у світ прози та поезії людей, які тримають літературний фронт. У Львівській науково-педагогічній бібліотеці відбулася зустріч з видатними людьми, творчими та натхненними .Дмитро Громов, Наталія Калиновська, Феодосія Колесник, Марко Сімкін презентували книги про війну, про наше болюче сьогодення.

Слово як зброя, пісня як душа України- на заході читали поезію, уривки прози, лунали пісні. Автори презентували власні доробки.Це книги ” Голос війни”, “Голос війни 2″( Упорядник Наталія Калиновська ), “Московщина, таємниця прокляття” ( Марко Сімкін ), “Янгол на ім’я Чуйка” ( Дмитро Громов і Олег Ладижевський ), “Українська рукописна книга ( Я.Запояско ) та “Історії воїнів ЗСУ про нашу животворну мову” ( Феодосія Колесник ).

Надзвичайно інформативним та душевним був літературний бранч. Кожна книга автора як виклик читачеві , як заклик для роздумів про історію і мову, про мир та війну. У подарунок кожен присутній отримав 6 книг для бібліотеки. Запрошуємо до вдумливого читання !

Тримаємо літературний фронт та віримо в майбутнє твоє, Україно!

 

Переглянуто 115 разів