Фестиваль відкритих уроків та виховних заходів

Швидкий розвиток науки, зростання обсягів нової інформації потребують від сучасного вчителя високої педагогічної майстерності, творчості, мобілізації усіх сил на виховання в дітей інтересу до навчання. Тому вчителі нашого закладу протягом двох тижнів приймали участь у фестивалі відкритих уроків та виховних заходів.

На відкритому уроці з інформатики у 3-А класі, який проводила вчитель Жміковська Галина Миколаївна, надзвичайно цікаво було спостерігати за чітко організованою груповою роботою третьокласників, яка необхідна вчителям при формуванні навичок роботи в команді, встановлення контактів з різними дітьми, а також мотивуючої частини уроку. Ефективна комунікація вчителя з учнями на уроці сприяла розвитку життєвих навичок у дітей. Вчитель широко використовувала мережу Інтернет, електронні освітні ресурси, а також медіа ресурси з навчальною метою.

Вчитель початкових класів Донченко Ольга Миколаївна провела відкритий урок в 3-А класі з предмета «Я досліджую світ» (математика інтегрований курс) на тему «Енергія». Під час спостереження уроку усі присутні були неймовірно вражені не тільки організаторськими здібностями вчительки, але й її педагогічною ерудицією та професіоналізмом. Ольга Миколаївна демонструвала застосування освітньої технології «Освіта на основі розвитку життєвих навичок». На уроці постійно звучали проблемні запитання, вчитель використовувала мережу Інтернет для виконання он лайн завдань, а також електронні освітні ресурси. Урок завершився дослідом «Створення вулканічної лави». Вчитель продемонструвала високу співпрацю з учнями на засадах партнерства.

Вчитель Клок Наталя Вікторівна проводила урок в 2-Д класі з української мови на тему: «Моє щасливе життя. Правила дружби». На уроці доцільно були використані різноманітні види роботи, а саме : індивідуальне та ланцюжкове читання, складання сенканів, розмальовка дерева дружби. Вчитель використала методику само оцінювання і взаємо оцінювання. Протягом уроку розвивала в дітей соціальну емпатію і толерантність.

Незабутні спогади про інтегрований урок «Мистецтво» залишили вчитель музики Микитин Тетяна Йосифівна і вчитель образотворчого мистецтва Гарлач Галина Омелянівна. Вони організували і провели майстер-клас в 4-В класі з теми: «Виготовлення ангелика». Відео розповідь про походження ангелів дала дітям багато нової інформації, з якою вони працювали весь урок. На «фабриці» з виготовлення ангелів кипіла робота. Учні використовували мережу Інтернет для пошуку необхідних інструкцій, завзято створюючи своїх ангеликів. Музичний супровід був неперевершений! Діти демонстрували високий рівень культури праці. Урок заслуговує високої оцінки!

Завершенням фестивалю відкритих уроків та заходів у початковій школі став виховний захід з елементами інтелектуальної гри «Різдво у Великобританії», яке підготувала вчитель англійської мови Волоско Галина Михайлівна з учнями 3-4 класів. Діти з радістю декламували вірші англійською мовою, співали англійські колядки, демонстрували уривки театралізованих дійств. Цікавою формою роботи був перегляд фільму про Різдво в Англії і робота над проектом за сюжетом цієї кінострічки . Учні оперували лексичним та граматичним матеріалом на рівні слова, репліки, речення, зв’язного мовлення. Слід відзначити високий рівень підготовки дітей.

Заступник керівника закладу Кобак В.А.

 

Переглянуто 267 разів