Безпека в інтернеті

Інтернет – це повноцінна частина життя сучасних дітей. Саме там вони навчаються, шукають різну інформацію, спілкуються з друзями, діляться фото- та відеоконтентом в Instagram, You Tube чи в Telegram.

Але екран телефону несе загрози під час спілкування. Саме тому в 7- г класі класним керівником Юр Надією Степанівною було проведено квест «Тест Білборда», який дав уявлення учням про необхідні дії у разі підозри чи виникнення онлайн-грумінгу або сексторшену. Учні були поділені на команди Інстаграм і Телеграм і свої завдання та підказки знаходили у листах з історії 13-річної дівчинки Ганни, яка жила в своєму віртуальному світі і навіть не очікувала на неприємності, які очікували на неї після опублікування свого фото на сторінці з дописом.

Фінальним сюжетом квесту був перегляд відео і зачитування учнями правил поведінки, що захистять підлітків під час спілкування в Інтернеті. Класний керівник завершив квест питанням «А чи готовий або готова я побачити своє фото на білборді біля входу в нашу школу?». Тоді й учні оцінюють свої дії перш ніж ділитися особистими фото в мережі.

 

Переглянуто 5 разів