Засідання предметної комісії учителів гуманітарних наук

22.12.2021 року відбулося засідання предметної комісії вчителів гуманітарних наук.

На засіданні  заслухали звіт голови ПК Ванцури М.В. про роботу з обдарованими дітьми, зокрема про те, чого вдалося досягти у цьому напрямку і які проблеми ще потрібно вирішити, а також про участь здобувачів освіти нашого закладу у другому етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури та конкурсах імені Тараса Шевченка й Петра Яцика, де вони показали хороші знання з предметів і посіли призові місця.

Члени ПК взяли участь у консиліумі щодо організації роботи з учнями , які мають низький рівень мотивації до навчання. Учителі Жаборт Я.М., Півовар О.І. розповіли про причини (внутрішні й зовнішні), які викликають понижену мотивацію. Іванишин В.І. та Шавала Л.Б. звернули увагу на прийоми та методи підвищення мотивації до навчання. Савчак С.М. доповнила, що важливим елементом мотивації є успіх учня та позитивне налаштування.

Також було проведено засідання круглого столу на тему «Розвиток інтелектуального потенціалу учнів шляхом формування креативної, комунікативної, читацької компетентності на уроках  української мови і літератури та на уроках зарубіжної літератури». Педагоги Андрущишин О.О., Турко С.М. , Барандій К.С. розповіли про основні складові читацької компетентності, а також про форми роботи, які викликають бажання читати. Словесники Карапата С.В., Харамбура Г.С., Хом’як Т.М. висловили свої міркування щодо причин низької читацької активності, серед яких втрачені сімейні традиції виховання любові до книги, недоступність книг через їх високу ціну, інтернет, який  заполонив світовий інформаційний простір.

Змістовною та цікавою була участь членів ПК у педагогічному калейдоскопі « Формування ключових та предметних компетентностей на сучасному уроці». Досвідом роботи поділилися філологи Стасюк О. В., Грицунь Л.М., Васильовська С.І., Фединишин С.О.

Соціальний педагог  Юзюк С. В. провела психологічний тренінг «Як нам успішно впоратись з «дистанційкою». Зокрема звернула увагу на те, як протидіяти паніці, стану втоми від карантину, як запобігти негативу, адже за емоціями ховається страх. Світлана Василівна наголосила, що завжди свою роботу потрібно організовувати так, як зручно нам. «Світ змінюється, отже, змінюймось і ми», – підсумувала психолог.

 

Переглянуто 34 разів